KAY foto – Svadobný fotograf pre váš výnimočný deň

Štandardne fungujeme ako dvojica fotografov, pretože dva objektívy vidia vždy viac ako jeden. Vďaka tomu sme na dvoch miestach naraz. Momenty, pri ktorých to najviac oceníte, sú napríklad príchod k oltáru alebo výmena obrúčok pri obrade. Budete mať fotky z dvoch uhlov v jedinom okamihu. Zachytíme aj množstvo momentiek a viac fotiek majú aj svadobní hostia. Nestojí vás to nič naviac.
(Nie je to však podmienka, ak vám tento koncept nevyhovuje, príde iba jeden z nás.)
Vďaka skúsenostiam vieme aktívne pomôcť mladomanželom s operatívnou organizáciou svadobného dňa. KAY foto je svadobný fotograf pre vás!

Moderný štýl fotografií

Svadobné fotky od KAY foto sú zachytené moderným štýlom v moderných farbách. Sledujeme trendy v zahraničí, inšpirujeme sa a prenášame ich do svojho portfólia. Neustále sa vzdelávame, aby sme boli ešte lepší. Kreativita je jednoducho naša droga!

Emócie

Pokiaľ fotka nezachytí emóciu, nemôže ju ani vyvolať. Naše zábery budú pre vás niečím jedinečným. Aby ste sa pri ich prezeraní aj po rokoch cítili ako v deň svadby.

Romantický svadobný príbeh

Svadba je výnimočný deň plný lásky a radosti. Snažíme sa, aby také boli aj vaše fotky. Každou pózou na fotení sa snažíme vniesť nehu medzi vás. Zvyšok je už na nás.

Svadobný úlet? Určite áno!

Veľmi radi sa necháme uniesť štýlom, ktorý sa hodí práve k vám, je vám blízky a pritom nie je veľmi svadobný. Buďme na chvíľu drsnými motorkármi v kožených bundách alebo rebelmi v uliciach mesta. Voľba je na vás! My do toho ideme s vami!

Na záver

Ak ste sa dočítali až sem, máme pre vás dobrú radu – starostlivo vyberajte svadobného fotografa, pretože svadobné fotky budú to jediné, čo vám ostane okrem spomienok aj po rokoch. Kvalitné a dobre zachytné fotografie vyvolajú znova príjemné emócie, ktoré ste cítili počas vášho veľkého dňa.
Prečítajte si tiež článok, v ktorom sme zodpovedali na pár otázok nášmu kolegovi z brandže.

Kontakt

error: Content is protected !!